Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişlerinizin ürün detaylarında belirtilen teslimat süresinde, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilebilmesi için sipariş vermeden önce şu konulara dikkat etmeniz gerekir :

  • Kişisel bilgileriniz. Sipariş verilen ürünün niteliğine göre ( örneğin, Aşk Romanı ürünü için "tanışma tarihi", "tanışma yeri", "göz renginiz", "ten renginiz", "cinsiyetiniz" vb. ) gibi bilgileri belirtirken doğru yazdığınızdan emin olun.
  • Teslimat adresi. Siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz adresin doğru olduğundan emin olun. Teslimatın gecikmemesi için adres bilgilerinizin yeterli olması gerekmektedir. Bu yüzden adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak belirtin.
  • Fatura bilgileri. Fatura bilgilerinizin farklı olması durumunda bu durumu bize bildirin. Fatura bilgilerinizin eksik olması durumunda faturalama işleminden yapıldıktan sonra değişiklik yapılamayabilir.
  • Kargo bilgileri. Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde gönderilecektir. Teslimat adresi yerine kargo şubesine teslimat gerçekleştirilebilir. Adreste bulunmamanız durumunda birinci dereceden yakınınıza kimlik bilgileri kontrol edilmek şartıyla teslimat yapılabilmektedir.

Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü

Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizde sitemiz kredi kartınız veya diğer hassas bilgilerinizin kaydını tutmaz.

Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.


SMS Doğrulama Sistemi

Siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olun.

Sitemizdeki ürünler kişiye özel olarak hazırlandıklarından siparişin bir gerçek kişi tarafından verildiğinden emin olabilmek için siparişinizi tamamlayabilmek için cep telefonunuza "SMS Doğrulama Kodu" gönderilebilir.

Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.


Havale / Kapıda Ödeme Onayı

EFT/Havale ödeme yöntemi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ödemeniz onaylandıktan sonra hazırlanabilmektedir.

Havaleyi bir başkasının hesabından yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka "Adınızı ve Soyadınızı" yazın.

ATM'den havale yapacaksanız, Banka Hesabınızdaki bilgiler (Telefon, isim) ile siparişinizdeki bilgilerin eşleştiğinden emin olun.